Noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Vispārēja informācija

Prieks Jūs redzēt mūsu mājaslapā www.mamaya.eu (turpmāk tekstā "mājaslapa").

Lūgums iepazīties ar visiem noteikumiem pirms pirkuma veikšanas, jo, apstiprinot pasūtījumu, Jūs apliecināt, ka esat ar tiem iepazinušies un piekrītat rakstītajam.

Veicot pasūtījumu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar preces aprakstā norādīto informāciju un tās kopšanas norādījumiem.

Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Šo apstākli var ietekmēt izmantotā datora vai viedtālruņa ekrāna izšķirtspēja.

Mājaslapas īpašnieks ir Jekaterina Bojareviča, faktiskā adrese - Dzelzavas iela 75, Rīga, LV - 1084, Latvija.

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar mums, izmantojot kontaktu formu vai rakstot e-pastu uz [email protected].

Viss saturs, kas publicēts mājaslapā un nav ar atsauci uz citu autoru, ir privātīpašums.Visas tiesības ir aizsargātas. Mājaslapas saturu ir aizliegts pārpublicēt bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku. 

Distances līgums 

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Preču apmaksa

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājaslapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. 

Pēc pasūtījuma veikšanas, izvēloties apmaksas veidu ‘Samaksa ar pārskaitījumu’, Pircējs sevis norādītajā e-pastā saņem pirkuma apstiprinājumu un rēķinu, kurā norādīti visi nepieciešamie rekvizīti pirkuma apmaksai. 

Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pircējs veic rēķina apmaksu ar bankas pārskaitījumu 2 darba dienu laikā. Ja samaksa netiek saņemta, pirkuma rezervācija tiek atcelta.

Preces izsūtīšana notiek tikai pēc apmaksas saņemšanas pilnā apmērā.

Savukārt, izvēloties ‘Apmaksa ar skaidru naudu pie saņemšanas’, Pircējam tiek dota iespēja saņemt preci Rīgā, Dzelzavas ielā 75 (iepriekš vienojoties par laiku) un veikt apmaksu skaidrā naudā.

Preces rezervācija, izvēloties veidu  “Apmaksa ar skaidru naudu pie saņemšanas”, paredzēta ne ilgāk par 2 darba dienām, sākot no pasūtījuma veikšanas brīža.

Dāvanu kartes

Iegāde

Pasūtot Dāvanu karti, izvēlieties piegādes veidu ‘eDāvana’. Veiciet apmaksu ar bankas pārskaitījumu.

Mēs Jums nosūtīsim uz norādīto e-pasta adresi elektronisko MAMAYA Dāvanu karti. To varēsiet izdrukāt un uzdāvināt vai arī nosūtīt elektroniski.

Dāvanu karte tiek nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu tikai pēc apmaksas saņemšanas.

Izmantošana

Uz katras Dāvanu kartes ir unikālais kods, kurš ir jāievada ‘Atlaižu kods’ laukā pirkuma noformēšanas brīdī. Unikālais kods ir izmantojams tikai vienu reizi.

Dāvanu karte ir derīga 3 mēnešus no iegādes brīža.

Par dāvanu karti samaksāto naudu nevar atgūt.

Dāvanu karte ir uzrādītāja dokuments, kuru var izlietot jebkura persona, kurai ir zināms Dāvanu kartes kods (pat ja norādīta konkrēta persona (vārds un uzvārds)). Tāpēc Pircējs un jebkurš cits Dāvanu kartes turētājs, kurš ir ieinteresēts izlietot Dāvanu karti, glabā noslēpumā Dāvanu kartes kodu. Pircējs un jebkurš cits Dāvanu kartes turētājs uzņemas visus riskus, kas saistīti ar Dāvanu kartes koda nozaudēšanu vai izpaušanu citām personām.
Pārdevējam nav pienākums pārbaudīt tās personas identitāti, kura vēlās izlietot Dāvanu karti. Pārdevējam nav pienākums pārbaudīt vai persona, kura vēlās izlietot Dāvanu karti, to ir ieguvusi tiesiskā ceļā.

Piegāde

Pēc maksājuma saņemšanas, prece tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā.

Piegādes izmaksas Latvijā:

 • Omniva - 3,09 EUR
 • DPD – 2,61 EUR
 • Latvijas Pasts pakomāti – 2,82 EUR
 • Latvijas Pasta nodaļas – 2,82 EUR
 • Dzelzavas ielā 75, Rīgā – bez maksas (iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku).

Piegādes izmaksas Lietuvā/ Igaunijā:

 • Omniva – 6,99 EUR
 • DPD – 6,99 EUR

Vajadzības gadījumā varam nosūtīt arī ar kādu citu kurjerdienestu pēc savstarpējas vienošanās.

Mēs neuzņemamies atbildību par piegādes kavēšanos, kas radusies piegādes pakalpojuma sniedzēja dēļ.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. 

Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir bojāta, ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, kad tiek noformēts pasūtījums, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Privātuma politika

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko Jūs brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar Jums.

Iesniedzot pasūtījumu, Jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija kuru Jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai:

 • sniegtu Jums pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu Jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Mēs varam nodot Jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības un sadarbotos ar uzraudzības iestādēm.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Pirkumu grozs